Front Page

Warsztaty edukacyjne prowadzimy od 2012 roku, a z edukacją (przedszkolną, wczesnoszkolną i specjalną) Robert ma do czynienia od 1993 roku czyli już ponad 20 lat.

Robimy to rzetelnie i z potrzeby uczenia dzieci.

Oferta rozciąga się wiekowo od najmłodszych do najstarszych. Pracujemy z najmłodszymi dziećmi, z młodzieżą, dorosłymi i całymi rodzinami. Oferujemy warsztaty mieszczące się w jednej godzinie lekcyjnej oraz całodniowe imprezy. Współpracujemy z różnymi festiwalami organizując przedszkola festiwalowe.

Warsztaty trwają od 45 do 90 minut w zależności od potrzeby oraz grupy wiekowej. Dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami – słuchają, wąchają, dotykają i smakują. Warsztaty zawsze kończą się elementem plastycznym – dzieci mogą zabrać ze sobą „pamiątkę” którą mogą pochwalić się w domu.

Na naszych zajęciach sensorycznie poznajemy inne kultury, zjawiska, chłoniemy ekscytującą wiedzę, spotykamy się z ludźmi z odległych zakątków świata.

Wszystkie zajęcia przygotowane są specjalnie do odpowiedniej grupy wiekowej. Lata pracy Roberta w nauczaniu specjalnym bardzo mu tym pomaga. Prowadzimy je w przystępny, rzetelny i interaktywny sposób (wykłady bardziej przypominają dialog z grupą niż wykład akademicki), ale przede wszystkim – z poziomu dziecka.